Novinka: DVB-T2 přijímač s H.265 (HEVC) a možností schování za TV - TESLA TE-222 Dongle

Můj košík
0
Servis
Ke stažení
Technická podpora
Přihlásit
 

Prosíme, přihlaste se do e-shopu.

Voucher SledovaniTV na 3 měsíce ZDARMA

Voucher SledovaniTV na 3 měsíce ZDARMA

Cenová akce

-96%

Přes 100 kanálů všech žánrů • zpětné shlédnutí až 7 dnů • až 120 hodin osobních nahrávek • množství stanic všech žánrů i v HD rozlišení • sledování po celé EU 

Výrobce
TESLA
Kód
VOUCHER400

  Podrobnosti o produktu

  S nákupem multimediálního zařízení TESLA MediaBox XA400 získáte automaticky voucher pro aktivaci internetové televize SledovaniTV. S tarifem Základ můžete sledovat přes 100 televizních kanálů a to zcela ZDARMA na tři měsíce. K tomu navíc získáte z filmotéky FilmBox OD 10 filmů dle vlastního výběru. Stáhněte si aplikaci SledovaniTV z Google Play a svezte se na vlně televizní svobody. Pozor, pro využití této akce je nezbytná registrace do 31. 7. 2022.

  Co je SledovaniTV?

  Jedná se o internetovou televizi, která nabízí řadu výhod. Funguje na internetu od jakéhokoliv poskytovatele. Stačí si stáhnout aplikaci SledovaniTV z Google Play. Můžete zde sledovat programy v HD i UHD kvalitě, k dispozici je na výběr z více než 160 TV stanic.

  Sledování na více zařízeních současně

  Vládne u vás doma boj o tom, co právě poběží v TV? Pokud si založíte účet, můžete SledovaniTV sledovat nejen na televizi, ale také na počítači, v mobilu nebo v tabletu a to až na 4 zařízeních současně. Pokud pojedete na dovolenou, nezoufejte. SledovaniTV funguje nejen po celé České republice, ale také ve všech státech Evropské unie.

  Archiv odvysílaných pořadů

  SledovaniTV poskytuje nikoli jen klasické vysílání stanic, ale také 7 denní archiv. U kanálů České televize dokonce až 30 dní zpět. Můžete se tak podívat na pořady, které jste nestihli v době, když zrovna byly vysílány. Zpětné zhlédnutí je navíc možné na všech kanálech.


  Nahrávání pořadů

  Jestliže se chcete k nějakému pořadu vrátit, je k dispozici až 120 hodin záznamu v ceně.

  Jak SledovaniTV objednat? Jednoduše.

  • Proveďte registraci účtu.
  • Aktivujte voucher přes https://sledovanitv.cz/voucher, pro aktivaci budete potřebovat váš e-mail a vámi zvolené heslo.
  • Přes svůj účet na MediaBoxu TESLA XA400 si stáhněte aplikaci SledovaniTV.
  • Přihlaste se do aplikace prostřednictvím přihlašovacích údajů - vámi zadaný e-mail a vámi určené heslo pro SledovaniTV.
  • Celou instalací vás provede jednoduchý návod, který je uveden v nastavení vašeho účtu SledovaniTV při požadavku o přidání dalšího zařízení.
  • Nenašli jste kód v balení nebo se potřebujete na cokoliv zeptat? Kontaktujte nás:
   Distribuce Česko: czvoucher@tesla-electronics.eu,
   Distribuce Slovensko: skvoucher@tesla-electronics.eu.

  Produkt manažer:

  Věra Kovaříková,  PODPORA@INTER-SAT.CZ

  Vážení obchodní přátelé,

  oznamujeme vám tímto s okamžitou platností dnešního dne změnu našeho hlavního bankovního účtu pro platební styk v měně:

  CZK: 286572716 / 0300 IBAN CZ27 0300 0000 0002 8657 2716 BIC (SWIFT) CEKOCZPP
  EUR: 286572759 / 0300 IBAN CZ30 0300 0000 0002 8657 2759 BIC (SWIFT) CEKOCZPP

  Prosím, opravte si tyto údaje ve vašem informačním systému a použijte tento účet jak pro úhradu nových faktur přijatých tak i těch, které již máte ve své evidenci.

  Děkujeme za spolupráci.