AKCE: Certifikované Android TV multimediální centrum TESLA MediaBox XA400 + SledovaniTV na 3 měsíce ZDARMA!

Můj košík
0
Servis
Ke stažení
Technická podpora
Přihlásit

Kariera

23.02.2022
kariera

SKLADNÍK – jednosměnný provoz Po-Pá

Do našeho týmu hledáme nového spolehlivého kolegu.

Popis

Do našeho provozu v Blučině hledáme kolegu na pozici Skladníka

Náplň práce

  • Naskladňování a vyskladňování zboží, při kterém budete používat čtečku čárových kódů – zaškolíme
  • Vyřizování objednávek, evidence dokladů, manipulace se zbožím a kompletace zakázek
  • Příprava a balení zboží k expedici
  • Inventarizace zboží

Co očekáváme

  • Pečlivý přístup k práci, spolehlivost a manuální zručnost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Smysl pro pořádek a fyzickou zdatnost
  • Základní znalost PC

Výhodou bude, pokud máte zkušenosti na pozici skladníka v řízeném skladu a umíte pracovat se skenerem/čtečkou.

Co nabízíme

  • Důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci v oboru
  • Motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • Příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis.

Kontakt

  • Zaměstnavatel: INTER-SAT LTD, organizační složka
  • Kontaktní osoba: Mária Bartošová
  • Adresa: Blučina 704, 664 56 Blučina
  • Telefon: +420 739 081 730
  • E-mail: mbartosova@inter-sat.cz

SERVISNÍ TECHNIK – jednosměnný provoz Po-Pá

Popis

Do našeho provozu v Blučině hledáme zručného pracovníka na servisní oddělení, které zabezpečuje opravy domácích spotřebičů a drobné elektroniky. Praxe není nutná, vše potřebné zaučíme.

Náplň práce

  • Opravy a údržba produktů zn. TESLA
  • Opravy drobné satelitní techniky
  • Práce na PC

  • Chuť do práce
  • Komunikativnost a spolupráci v rámci kolektivu
  • Manuální zručnost a logické myšlení

Co nabízíme

  • Důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci
  • Motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • Příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu

Kontakt

UKLÍZEČKA

Popis

Do provozu v Blučině hledáme šikovného člověka na zkrácený úvazek na úklid kanceláří a společných prostor.

Náplň práce

  • Běžný úklid kanceláří, společných prostor a sociálních zařízení

  • Pečlivý přístup k práci a spolehlivost

Co nabízíme

  • Práci na zkrácený úvazek (po domluvě i na plný)

Kontakt

  • Telefon: +420 739 081 730

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/GRAFIK

Hledáme marketingového nadšence který ovládá i grafické programy, nebojí výzev a svými zkušenostmi a schopnostmi nám pomůže posunou značku TESLA zase o kus dál.

Naše představy o ideálním kandidátovi

  • Má přehled o nových marketingových trendech v digitálním světě a rád se vzdělává v oboru
  • Ví, jak funguje Google Ads, Sklik.cz, Business Manager, marketing na sociálních sítích a emailing
  • Má zkušenost s e-commerce
  • Ví, že bez kreativity se v marketingu neobejde
  • Rád si hraje s obsahem jak na webu, tak v offline světě, sám si umí vymyslet téma a napsat o něm
  • Dokáže se dorozumět anglicky a češtinu zvládá na výbornou
  • Zvládne práci v prostředí Microsoft Office i grafických programech Adobe (Illustrátor, Photoshop, InDesign) a výborně si rozumí s Excelem
  • Vystudoval minimálně střední školu s maturitou, vysoká škola a praxe v oboru je výhodou
  • Umí si efektivně zorganizovat práci, určit si priority, je spolehlivý a dokáže pracovat samostatně
  • Bude mít grafické cítění a smysl pro design
  • Zkušenosti s fotografováním rádi uvítáme

Čemu se bude věnovat

  • Rozvoji online a off-line marketingových aktivit
  • Tvorbě a vylepšování obsahu webových stránek