NOVINKA: 4K satelitní přijímač pro Skylink Kaon MZ-104 » více zde

Můj košík
0
Servis
Ke stažení
Technická podpora
Přihlásit

Kariera

23.02.2022
kariera

SERVISNÍ TECHNIK – jednosměnný provoz Po-Pá

Do našeho týmu hledáme nového spolehlivého kolegu.

Popis
Do našeho provozu v Blučině hledáme zručného pracovníka na servisní oddělení, které zabezpečuje opravy domácích spotřebičů a drobné elektroniky. Praxe není nutná, vše potřebné zaučíme.

Náplň práce

  • Opravy a údržba produktů zn. TESLA
  • Opravy drobné satelitní techniky
  • Práce na PC

Co očekáváme

  • Chuť do práce
  • Komunikativnost a spolupráci v rámci kolektivu
  • Manuální zručnost a logické myšlení

Co nabízíme

  • Důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci
  • Motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • Příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis.

Kontakt

  • Zaměstnavatel: INTER-SAT LTD, organizační složka
  • Kontaktní osoba: Mária Bartošová
  • Adresa: Blučina 704, 664 56 Blučina
  • Telefon: +420 739 081 730
  • E-mail: mbartosova@inter-sat.cz

GRAFIK

Umíš z myšlenky vytvořit GRAFICKÝ návrh?

Jsi pozitivní, usměvavý a komunikativní člověk, který graficky zpracuje naše myšlenky do letáků, manuálů, billboardů, materiálů pro sociální sítě, newsletterů, bannerů, informací na web, produktových krabic a přitom stihne i úpravu fotek na náš e-shop.

Pak hledáme právě Tebe ...

Co bude náplní Tvé práce?

  • Práce s fotografiemi, retušování, grafické zpracování bannerů pro sociální sítě, inzerce, billboardů, tvorba piktogramů
  • Tvorba lifestylových fotek k novým produktům
  • Tvorba grafických vizuálů ke kampaním
  • Práce s fotobankou a dalšími firemními databázemi
  • Focení produktových fotek a následná úprava
  • Příprava všech grafických podkladů pro obalové materiály a návody. Krabice nových i stávající produktů, kartonový obal, manuál ve všech jazykových mutacích.
  • Příprava dalších grafických podkladů pro tiskoviny (kuchařka, vizitky …)
  • Kompletní příprava bannerových reklam Google/Sklik, HP TESLA a komplet sociální sítě

Co od Tebe očekáváme?

  • Přicházíte s řešením a umíte věci dotáhnout do konce
  • Výbornou znalost grafických programů: Adobe InDesign, Ilustrátor, Photoshop, Acrobate
  • Zkušenosti s webovou grafikou
  • Znalosti natáčení, střihu videa a fotografování s vlastním fotoaparátem výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Zodpovědného a spolehlivého člena týmu

Co Ti nabízíme?

  • Moderní a příjemné pracoviště, přátelský kolektiv v rodinném prostředí
  • Bezproblémové parkování
  • Příspěvek na stravování
  • Sleva na firemní výrobky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Klimatizované a nově zrekonstruované kanceláře
  • Zásilkovna v areálu firmy
  • Služební telefon, notebook a zvýhodněný tarif pro rod. příslušníky
  • MultiSport kartu

Výhodou

  • Praxe na podobné pozici (ukázku své práce nám prosím přiložte k CV)
  • Pokud jsi týmový hráč a přitom máš selský rozum, ozvi se nám

Kontakt

  • Telefon: +420 739 081 730

SKLADNÍK – jednosměnný provoz Po-Pá

Popis

Do našeho provozu v Blučině hledáme kolegu na pozici Skladníka

Náplň práce

  • Naskladňování a vyskladňování zboží, při kterém budete používat čtečku čárových kódů – zaškolíme
  • Vyřizování objednávek, evidence dokladů, manipulace se zbožím a kompletace zakázek
  • Příprava a balení zboží k expedici
  • Inventarizace zboží

  • Pečlivý přístup k práci, spolehlivost a manuální zručnost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Smysl pro pořádek a fyzickou zdatnost
  • Základní znalost PC

Výhodou bude, pokud máte zkušenosti na pozici skladníka v řízeném skladu a umíte pracovat se skenerem/čtečkou.

Co nabízíme

  • Důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci v oboru
  • Motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • Příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu

Kontakt

Vážený zákazníku,

upozorňujeme, že z technických důvodů bude od 25.1.2023 do 27.1.2023 uzavřena prodejna na adrese Blučina 704.

Objednávky zaslané e-mailem nebo prostřednictvím e-shopu budou běžně vyřízeny a expedovány.

Děkujeme za pochopení