Náš TIP: TESLA MediaBox XA400 Android TV – UHD multimediální přehrávač s Google certifikací vhodný pro Netflix 4K, HBO GO i Skylink Live TV

Můj košík
0
Servis
Ke stažení
Technická podpora
Přihlásit

Kariera

08.10.2020
Společnost INTER-SAT LTD,organizační složka je předním dodavatelem zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílán. Jsme firma vlastnící licenci k české značce TESLA, která je mezi domácími spotřebiteli oblíbená přes 70 let. Zaměřujeme se především na malé spotřebiče jako jsou robotické vysavače, multifunkční hrnce, parní mopy apod. Naše TESLA produkty najdete u všech velkých prodejců elektroniky a také na našem e-shopu.

Název pozice:

SKLADNÍK - jednosměnný provoz Po - Pá

Do našeho provozu v Blučině (15 minut od Brna, směr Hustopeče) hledáme kolegu na pozici Skladníka.

Náplň práce:

  • naskladňování a vyskladňování zboží, při kterém budete používat čtečku čárových kódů (zaškolíme)
  • vyřizování objednávek, evidence dokladů, manipulace se zbožím a kompletace zakázek
  • příprava a balení zboží k expedici
  • inventarizace zboží

Co očekáváme:

  • pečlivý přístup k práci, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • smysl pro pořádek a fyzickou zdatnost
  • základní znalost PC

Výhodou bude, pokud máte zkušenosti na pozici skladníka v řízeném skladu a umíte pracovat se skenerem/čtečkou.

Co nabízíme:

  • důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci v oboru
  • motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu
  • nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete prosím svůj životopis. S vybranými uchazeči se rádi potkáme osobně a doplníme další podrobnosti.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:                     Blučina 704

Typ pracovního poměru:        Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:            Pracovní smlouva

Benefity:                                    Sleva na firemní výrobky/služby, stravenkový paušál, kafetérie

Požadované vzdělání:             Základní

Kontakt:

Zaměstnavatel:

INTER-SAT LTD, organizační složka

Kontaktní osoba:

Mária Bartošová

Adresa:

Blučina 704, 664 56 Blučina

Telefon:

739 081 730

mbartosova@inter-sat.cz

SERVISNÍ TECHNIK - hledáme zručného pracovníka jako posilu našeho servisního týmu

  • zajištění servisu, oprav a údržby produktů zn. TESLA
  • oprava satelitní techniky a provedení záznamu do interního systému
  • práce na PC
  • diagnostika měření
  • pájení horkým vzduchem, mikropájkou
  • otestování funkčnosti produktu po provedení opravy

  • chuť do práce a také dobrou náladu
  • komunikativnost a spolupráci v rámci kolektivu
  • výhodou - platné oprávnění dle vyhlášky č. 50
  • technická a manuální zručnost

  • zajímavou práci ve stabilním a klimatizovaném prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • vstřícnost a podporu zkušených kolegů

Typ smluvního vztahu:           Pracovní smlouva

Benefity:                                   Sleva na firemní výrobky/služby, stravenkový paušál, kafetérie

Požadované vzdělání:            Odborné vyučení bez maturity

Kontakt:

Adresa:

Telefon:

739 081 730

IT parťák: do našeho týmu hledáme nového spolehlivého kolegu

Popis:

Kandidát by měl být technicky zdatný, ale zároveň komunikativní, jelikož bude často v kontaktu s ostatními zaměstnanci napříč celou firemní strukturou.

Výsledkem práce celého IT oddělení bude kompletní fungující podpora v našich firmách.

Měl by svým přístupem uklidnit uživatele a vyřešit jakýkoliv dotaz na helpdesku, podat pomocnou ruku a to vše s přístupem "kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod"

Náš tým se neustále rozšiřuje a proto přivítáme nového kolegu, který zapadne do našeho týmu. Nebude se bát přiučit novým věcem a přiloží ruku k řešení hlubších IT problémů a hlavně vše dotáhne do konce.

Vše je o tom udržet spokojené zaměstnance a přitom jít s dobou a využívat nové technologie.

Bez jakých znalostí se neobejdeš?

  • end-user support
  • instalace a příprava pracovních stanic, tiskáren
  • MS servery včetně AD, GPO, SQL
  • Microsoft 365 (mail, Teams, OneDrive)
  • základy VOIP - asterix, 3CX
  • znalost fungování virtualizace - Proxmox, Hyper-V
  • základy Linux (Debian, centOS)
  • konfigurace a správa sítových prvků (LAN, WAN, VLAN)
  • také je zapotřebí řidičský průkaz "B"
  • základní znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace (B1)

Výhodou bude, pokud máte zájem o realizaci nových projektů, inovace a sledujete poslední IT trendy.

Pokud se v inzerátu "vidíte" reagujte hned teď.

Kontakt:

Adresa:

Telefon:

739 081 730

Vážení zákazníci,

prodejna Blučina bude po dobu letních prázdnin otevřena v době 8:00-12:00, 12:30-16:00.

Děkujeme za pochopení.

Tým INTER-SAT