Můj košík
0
Servis
Ke stažení
Technická podpora
Přihlásit

Kariera

08.10.2020

INTER-SAT LTD, organizační složka

Společnost INTER-SAT LTD, organizační složka je předním dodavatelem zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání a vybraných zařízení pro domácnost značky Tesla.

Skladník Blučina / náborový příspěvek / jednosměnný provoz- INTER-SAT LTD, organizační složka

Do našeho provozu v Blučině (15 minut od Brna, směr Hustopeče) hledáme kolegu na pozici Skladníka.

Náplň práce:

- Naskladňování a vyskladňování zboží , při kterém budete používat čtečku čárových kódů (zaškolíme)

- Vyřizování objednávek, evidence dokladů, manipulace se zbožím a kompletace zakázek

- Příprava a balení zboží k expedici

- Inventarizace zboží

Co očekáváme:

- Pečlivý přístup k práci, spolehlivost a manuální zručnost

- Čistý trestní rejstřík

- Smysl pro pořádek a fyzickou zdatnost

- Základní znalost PC

Výhodou bude, pokud máte zkušenost na pozici skladníka v řízeném skladu a umíte pracovat se skenerem/čtečkou.

Co nabízíme:

- Důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci v oboru

- Motivační bonusy s ohledem na výsledky

- Příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu

- Nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete prosím svůj životopise. S vybranými uchazeči se rádi potkáme osobně a doplníme další podrobnosti.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Blučina 704
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 25000 - 30000 Kč/měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie
Požadované vzdělání: Základní
Zadavatel: Zaměstnavatel