Akce: Google TV UHD multimediální přehrávač TESLA MediaBox XG500 + STARMAX GO ZDARMA » více zde

Můj košík
0
Servis
Ke stažení
Technická podpora
Přihlásit
 

CAM 803 Nagra s kartou Skylink CZ+SK verze

CAM 803 Nagra s kartou Skylink CZ+SK verze

Novinka

-2%

Licencovaný dekódovací modul (CZ+SKverze) s integrovanou virtuální kartou pro příjem satelitní televize Skylink v HD kvalitě. 

Výrobce
Neotion
Kód
CAMNEVICZSK200
Part No.
8717755321343
Dostupnost
MOC bez DPH
1 025 Kč
MOC s DPH
1 240 Kč
Záruka
24 Měsíců
Objednat
Možnosti doručení
 
Hodnocení produktu
Hodnoceno 19x

  Podrobnosti o produktu

  Licencovaný dekódovací modul pro příjem satelitní televize Skylink v HD kvalitě. Nový typ CAM modulu se systémem podmíněného přístupu Nagra MA (Nagra Media Access/Nagravision) se zabudovanou virtuální přístupovou kartou Skylink. Dekódovací modul (CA modul nebo CAM) je zařízení, které zasunete do slotu vaší TV (pokud má satelitním tuner DVB-S nebo DVB-S2). Již nepotřebujete připojovat další přijímač pro příjem programů od Skylinku, pro ovládání používáte jen televizní ovladač.

  Modul CAM 803 umožňuje příjem televizního vysílání přímo na televizoru se satelitním tunerem bez nutnosti použití dalšího zařízení a dálkového ovladače. Abyste mohli CAM803 používat, váš televizor nebo přijímač musí mít satelitní tuner a slot pro podmíněný přístup, který podporuje CI+ 1.3 nebo CI+ 1.4. Televizory nebo přijímače se slotem CI nejsou podporovány.

  Dekódovací modul CAM 803 s již integrovanou satelitní kartou Skylink (typ Nagravision). Tuto kartu nelze z modulu vyjmout. Pro plnou funkčnost je nutné modul registrovat v zákaznickém systému Skylink. Integrovanou satelitní kartu Skylink můžete registrovat jako novou kartu, jako náhradu za původní dekódovací kartu typu Irdeto nebo jako kartu NEXT. Více o nabízených službách Skylink naleznete na stránkách www.skylink.cz.

  CAM 803 umí řídit seznam kanálů Skylinku pomocí funkce operátorského profilu. Pokud však váš televizor nebo satelitní přijímač disponuje funkcí Skylink FastScan, doporučujeme ji nechat aktivní a namísto modulu CAM 803 spravovat seznam kanálů ve výchozím stavu. Pokud váš televizor nebo přijímač funkci Skylink FastScan nepodporuje, nechte seznam kanálů spravovat CAM 803 (funkce musí být podporována TV přijímačem).

  Výhody

  • Podpora vysílání v HD kvalitě
  • Bezproblémová funkčnost služeb Skylink – kompatibilní se Skylink READY
  • Sledování satelitního vysílání bez nutnosti připojení dalšího zařízení (set-top box). Používáte jen jeden televizní dálkový ovladač

  Produkt manažer:

  Martin Hromjak,  PODPORA@INTER-SAT.CZ

  Související dokumenty

  Uživatelský manuál CZ
  Manual_CAM803_CZ.pdf
  Uživatelský manuál SK
  Manual_CAM803_SK.pdf

  Související produkty

  Licencovaný dekódovací modul (CZ verze) s integrovanou virtuální kartou pro příjem satelitní televize Skylink v HD kvalitě.

  1 240 Kč 

  s DPH