Výměna ročních karet CS Link


   

  31.05.2012

  Satelitní televize CS Link nově nabízí možnost přechodu k satelitní platformě Skylink i pro majitele ročních karet pracujících ještě v systému CryptoWorks. Nová karta Skylink bude v tomto případě kopírovat datum platnosti původní karty CS Link. Současně s touto možností také došlo k prodloužení akční nabídky na výměnu neomezených karet CS Link v systému CryptoWorks za karty Skylink.

   

  Pokud majitelé ročních karet budou chtít využívat neplacené programy i po uplynutí jednoho roku od registrace u CS Linku, mohou volit ze 2 možností.

   

  1. Uhradit manipulační poplatek, který je stejný jako u CS Linku, tj. 1 000 Kč/40 EUR. Úhradu je možno provést standardně nabízenými platebními kanály Skylink. Následně získají tarif GRATIS s 31 neplacenými programy. 

   

  2. Předplatit kterýkoli programový balíček z nabídky Skylink. Po celou dobu trvání předplatného budou zároveň aktivní i neplacené programy. Této varianty je možno využívat opakovaně.
   
  Majitelé této časově omezené karty mohou využít jakoukoli z nabízených akcí a za výhodných podmínek přejít k satelitní platformě Skylink. Již od února jsou nabízeny dvě výhodné akce na výměnu CryptoWorks karet. Zákazníci si mohou zakoupit kartu Skylink VÝMĚNA za 600 Kč/24 EUR nebo si předplatit balíček MULTI a vyšší. Získají tak promo vysílání všech programů Skylink po dobu 2 měsíců (vyjma Man X a Hustler TV). V případě předplacení balíčku navíc obdrží kartu Skylink VÝMĚNA zdarma. Pro velký zájem jsou obě akční nabídky prodlouženy do 31. 7. 2012.   
   
   

 
Poslední otevřené
 
 

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0
(0 položek)
 
 
 

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

Pro velkoobchodní prodej volejte 530 506 900
 
 
Centrála Blučina: INTER-SAT LTD, org. složka, Blučina 704, 664 56 Blučina, Tel.: 530 506 917
Technické řešení: © 2017CyberSoft s.r.o.