Řešení pro skupinový příjem – aneb společná televizní anténa

Zabezpečovací a kamerová technikaCo je společná televizní anténa /STA/?

Je to zařízení, které zajišťuje příjem, zpracování a distribuci televizních a rozhlasových programů z jednoho centrálního místa k jednotlivým účastníkům v domě.
STA
STA se používá vždy, když je třeba účastníkům zajistit kvalitní příjem a to především v lokalitách, kde není žádoucí nebo technicky možné, aby měl každý uživatel svou vlastní anténu umístěnou na střeše nebo na fasádě.

Společná televizní anténa může distribuovat nejen signál z klasického pozemního vysílání, ale může jako zdroj signálu využívat i satelitní distribuci, a to pro místa, kde není možné zajistit dostatečně kvalitní signál pozemské televize, nebo je žádoucí rozšířit nabídku o příjem placených programů.

A to není vše: signál je možné konvertorovat /převést/ například kompletně do původního analogového rozvodu, přičemž pro koncového uživatele odpadá nutnost dokupovat další přístroje, je možné sloučit pozemní a satelitní vysílání do jedné zásuvky, kdy si koncový uživatel může vybrat, jaký zdroj signálu bude využívat, jsme schopni dokonce provést realizaci televizního rozvodu s použitím kabelů pro internetové rozvody pomocí moderní technologie IPTV a do rozvodu dodat pouze ty kanály, které si budete přát. Samozřejmě je možné převést i satelitní programy do formátu, kdy je možné je přijímat na klasický set-top-box pro příjem DVB-T a to buď samostatný, nebo vestavěný v televizoru.

STA Oceníte ještě něco navíc? Rozvod signálu je možné obohatit o příjem signálu z bezpečnostních kamer instalovaných třeba u vchodu do domu nebo ve společných garážích a můžete tak získat pouhým přepnutím programu přehled o tom, zda někdo „ neloupe Váš perníček“.

Jako další bonus je možné zároveň provést rozvody internetu. Výhoda je nesporná – vše se udělá najednou, za nižších nákladů, do jedné rozvodné skříně, s jedním úklidem a s minimálním zatížením nájemníků.

Před návrhem nové STA nebo před úpravou stávající STA zajistíme na místě prohlídku s návrhem řešení, které Vám bude vyhovovat a zároveň pro Vás bude výhodné. Jsme taktéž schopni zajistit účast našeho zástupce na domovní schůzi a problematiku vysvětlit či zodpovědět Vaše dotazy.

Nabízíme možnost nastavit nadstandartní záruční podmínky dle dohody.

Naše firma např. realizovala kompletní výstavbu společných televizních antény pro bytové domy Brno - Kubíčkova 17, 19, 21 a v hotelu Sheraton v Bratislavě se 209 pokoji. Požadavkem objednatele bylo navrhnout takovou technologickou sestavu, která zajistí příjem 45 programů satelitního a pozemního vysílání v 9 různých jazycích. NA tomto projektu bylo použito nejmodernější technologie pro zpracování TV signálů

STA STA
K čemu slouží elektronické zabezpečovací systémy /EZS/ ?

EZS slouží k zabezpečení budov a venkovních ploch, monitorují neoprávněné vniknutí a pohyb nežádoucích osob ve střeženém prostoru, umožňují přivolání pomoci napadeným osobám. Profesionálně navržený a nainstalovaný systém zajišťuje vysoce spolehlivou a včasnou signalizaci narušení a umožňuje rychlým zásahem minimalizovat škody způsobené narušitelem.

Elektronické zabezpečovací systémy se skládají z ústředny, která zpracovává a vyhodnocuje veškeré stavy systému a vstupních a výstupních prvků.

Vstupními prvky jsou většinou čidla, která detekují nežádoucí vniknutí či pohyb neoprávněných osob ve střeženém prostoru. Čidla předávají informaci o pozitivní detekci ústředně.

Výstupními prvky jsou zejména sirény k vyhlašování poplachu, zařízení pro přenos signálu (poplach) na pult centrální ochrany (PCO), nebo mohou oprávněnou osobu informovat voláním na mobilní telefon apod.

Celý systém je možno monitorovat, ovládat a programovat z klávesnic rozmístěných na vhodných místech nebo přes možnosti vzdáleného přístupu.

Potřebujete realizovat či opravit Vaši STA? Máte jakýkoliv dotaz ke společné anténě?

Zavolejte na číslo 777730241, 721479857 nebo napište na mbezousek@inter-sat.cz

Pro dotazy ke kamerovým a zabezpečovacím systémům volejte na 721479857.

 
Poslední otevřené
 
 

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0
(0 položek)
 
 
 

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

Pro velkoobchodní prodej volejte 530 506 900
 
 
Centrála Blučina: INTER-SAT LTD, org. složka, Blučina 704, 664 56 Blučina, Tel.: 530 506 917
Technické řešení: © 2017CyberSoft s.r.o.