O firměSpolečnost INTER-SAT LTD org.sl., je předním dodavatelem zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání. Od svého počátku úspěšně a dynamicky působí jako obchodní a servisní společnost na území celé České republiky nabízející flexibilní řešení šitá na míru.

Společnost byla založena v roce 1996, v současnosti zaměstnává více než 30 pracovníků. Mnohaleté zkušenosti většiny zaměstnanců společnosti z oboru vývoje satelitní a anténní techniky pro renomované zákazníky jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb a řešení.

V roce 2011 rozšířila svoji působnost v rámci evropské unie, založením nových poboček odkud aktivně působí obchodní zástupci. Společnost nabízí realizaci domovních rozvodů, instalace společných televizních antén (STA) v bytových domech, montážní a servisní podporu (www.OdbornyServis.cz).
Základním pilířem filosofie firmy je kvalita, efektivita, rychlost a individuální přístup k zákazníkům. Prioritou je naplnění veškerých představ a požadavků zákazníků při dodržení stanovených cen a termínů. Cílem společnosti je Vám nabídnout vytvoření prvotní nabídky až po konečnou kompletní realizaci.

Společnost spolupracujeme s řadou domácích i zahraničních firem, které v tomto oboru mají již dlouholeté zkušenosti. Je přímým zástupcem pro ČR u značek TOPFIELD, ZIRCON, INVERTO, AMIKO, FTE, TRIAX, OPTIBOX a Tele System.
V naší nabídce dále můžete najít produkty známých značek jako jsou: TechniSat, Humax, Belden, Draka, Trimax, Televes, Gewiss nebo Sharp.
Firma také spolupracuje s několika domácími výrobci. Zde se jedná hlavně o držáky a komponenty pro rozvody TV a SAT signálu.

Samozřejmostí je i spolupráce s provozovateli TV stanic, které zajišťují vysílání českých programů ze satelitu a nabídka jejich produktů. Jsou to: T-Mobile, Trade-tec a UPC Direct.

Věříme, že výše uvedené skutečnosti Vás přesvědčily o tom, že systematicky vytváříme důvěru a respekt zákazníků tak, aby jméno INTER-SAT LTD bylo synonymem spolehlivosti a jakosti. Těšíme se, že i právě Vy se jistě stanete naším spokojeným zákazníkem a klademe velký důraz na motto společnosti:

Spokojený klient přivede dalších deset nových klientů, nespokojený klient jich sto odvede.

Vedení společnosti

 
Poslední otevřené
 
 

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Centrála Blučina: INTER-SAT LTD, org. složka, Blučina 704, 664 56 Blučina, Tel.: 530 506 917
Technické řešení: © 2017CyberSoft s.r.o.